Blog

Přemýšleli jste někdy o tom, že by nebylo na škodu, mít možnost vybrat stav Jira tiketu již při jeho zakládání? Pokud ano, tak by Vás mohlo potěšit, že se tato funkce nyní postupně nasazuje do všech instancí Jira Software. Pro ostatní produkty, z Jira rodiny (např. Jira Work Management), funkce zatím dostupná nebude.

V polovině tohoto roku představil tým, vyvíjející Confluence Cloud, novou funkci, která dokáže zobrazovat související stránky na stránce, na které se právě nacházíte, aniž byste museli na stránku umisťovat speciální makro.

Tato nová funkce zajišťuje automatické doplnění Request typu v tiketu, který je přesouván do projektu typu service management, nebo pokud je změněn typ požadavku u tiketu, který je také v projektu typu service management.

Byla odhalena kritická bezpečnostní zranitelnost pluginu Insight - Asset Management před verzí 8.9.3. Tato aplikace je dodávána s Jira Service Management Data Center / Server (známým jako Jira Service Desk před verzí 4.14). Ovlivněny jsou tedy i všechny verze Jira Service Management Data Center / Server od 4.15.0 do 4.19.1.

Jan Kamarád 
Atlassian konzultant
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!